Výživová poradkyňa / bez cvičenia

Chceli by ste sa naučiť ako využívať jedlo vo svoj prospech?

Výživa je najzákladnejšou stavebnou hodnotou pre úspešné zdravie organizmu. Pri tvorbe výživového plánu beriem na vedomie váš denný výdaj, hmotnosť, vek, zdravotný stav, nutričnú podvýživu a až nakoniec kalórie. 

Pomocou správnej výživy dokážete pozitívne ovplyvniť váš organizmus na rôznych úrovniach. Napríklad vylepšiť trávenie, vstrebávanie živín, kondíciu, náladu, ale i figúru a mnoho iného.  

Ponúkam na výber 2 možnosti stravovania

surove ingrediencie pre proteinovy recept

Zaujíma vás zdravie, ste otvorení zmene a hlbšiemu porozumeniu v oblasti výživy

Stravovací režim v podobe šablóny. Šablóna vám ukazuje, čo a kedy môžete jesť, aby ste udržali svoje telo v kalorickom i nutričnom príjme, ktorý potrebujete. Na základe preferencií a vstupných údajov viete, kedy je vhodné dané potraviny konzumovať a naopak, kedy by ste sa im mali vyvarovať. Je to úžasný pomocník do života.

Funguje na báze kombinovania surovín, ktoré máte radi, aby ste nemuseli tráviť hodiny v kuchyni. Jednoducho si jedlo poskladáte tak, ako vám to zrovna vyhovuje. Táto šablóna je vhodná pre ľudí, ktorí sa o stravu zaujímajú a sú ochotní venovať skladbe jedálničku čas, a využiť ho vo svoj prospech. Ide o pochopenie základných princípov, ktoré vám už nikdy nikto nevezme.

fotka zdraveho fitness receptu

Ste gurmán, ktorého baví variť podľa receptov a nemáte záujem vzdelávať sa hlbšie v oblasti výživy

Stravovací režim je tvorený na základe odpovedí na otázky v dotazníku. (Hmotnosť, vek, pohlavie, chuťové bunky, alergie, štýl stravovania,..) Dostanete stanovený počet jedál, ktoré môžete obmieňať podľa aktuálnej chuti.

Budete mať k dispozícií približne 25 receptov, z ktorých si môžete zložiť jedálniček na každý deň a obmieňať jedla podľa chuti a požadovanej nutričnej hodnoty.

Tento stravovací režim je vytvorený na 3 mesiace a strava v ňom je veľmi pestrá.

potrebujete viac informácii? napíšte mi!