program Bodyfixer

Výnimočný program na doma s pravidelnými konzultáciami s trénerkami.

Tento program sme vytvorili  tak, aby fungoval na 100% a to na báze kontaktu s trénerom. Budeme vám na blízku každý týždeň, aby sme dohliadala na vaše kroky, stravovanie a zaručili tak vašu úspešnú premenu. 

Súčasťou je

  • Individuálne vytvorená výživová šablóna
  • 24-34 tréningov na doma s činkami (jednoručky)
  • Konzultácie s trénerkami
  • Učenie cvičebnej techniky 
  • Rozdelenie do úrovne podľa skúseností a fyzickej predispozície 

Ponúkame komplexnú službu​

  • Cvičíme s vlastným telom a závažím
  • Sledujeme vaše kroky
  • Dodávame si spoločne energiu
  • Motivujeme sa ako tím na spoločných konzultáciách

Predstavujeme program Bodyfixer

Čo je bodyfixer?

Sme rady, že vás môžeme privítať a predstaviť vám spôsoby a techniky cvičení na vašej ceste k chudnutiu, zmene životného štýlu či nového pohľadu na stravovanie. 

Naším cieľom je naučiť vás, ako sa správne pozerať na svoje zdravie, osvojiť si správnu techniku cvičenia a ako schudnúť bez zbytočného plytvania energiou. Tento program, ktorý vám s týmto efektívne pomôže, sme nazvali Bodyfixer.

Prečo a na základe čoho Bodyfixer vznikol?

Program – Bodyfixer vznikol preto, aby vám pomohol na vašej ceste k zdravému chudnutiu.

 

Mnoho ľudí sa sklamalo z nedosiahnutých premien alebo vysnívaných cieľov, ktoré im boli ponúkané. Často je to vďaka nedokonalým výzvam, rýchlym programom na chudnutie, jedálničkom bez pridanej hodnoty, „zázračným“ diétam alebo aplikáciám s predcvičujúcou animovanou postavičkou. 

 

Ak aj vaše úsilie v tomto smere stroskotalo, v tejto chvíli vás môžeme ubezpečiť, že s programom Bodyfixer je  snaha o dlhodobú zmenu postavy REÁLNA.

 

Rovnako ako si vážime náš unikátny Bodyfixer, chceme aby ste si vážili aj vy samé seba a to tak, že si doprajete kvalitnú a najmä funkčnú zmenu. 

 

Ak je váš záujem o chudnutie seriózny, vieme ponúknuť profesionálny prístup, trénerku naživo a trvalú premenu.

Čo je náš cieľ?

Naším cieľom je byť s Vami pri každom neistom kroku, odpovedať Vám na otázky a mať Vás pod kontrolou. Vaše úspechy nechceme len hodnotiť na fotkách. Pripravujeme vás na udržateľný životný štýl (navždy bez diét) v novej postave. Nestačí nám, že sa zmestíte do šiat. Chceme si byť isté, že telo udržiavate zdravé. S programom Bodyfixer Vás privedieme k lepšej kondícií, rovnováhe a správnej technike cvičení. 

 

 

Ponúkame Vám nielen 9- týždňový program, ale skutočnú starostlivosť o vaše telo a psychickú pohodu. Bodyfixer Vás spolu s nami prevedie krok po kroku a neodídete bez zvládnutých základov stravovania, cvičenia a bez spomínanej premeny.

Monika Musilová - zakladateľka

Váš Bodyfixer team

zakladateľka Mo Mussil a osobná trénerka

osobná trénerka a výživová špecialistka