online trénerka

K dispozícií všade vo svete

Online tréning som v počiatkoch vytvorila primárne kvôli blízkym a rodine, ktorí žijú mimo Prahy. Postupne začal online tréning naberať na popularite práve vďaka veľkej časovej  i finančnej flexibilite a overeným výsledkom. Niekoho môže prekvapiť, že služba online trénerky je rovnako účinná ako tréning naživo. Mať trénerku totiž nie je len o samotnom tréningu, ale pozostáva z každodennej  komunikácie, podpory, výživového plánu,  a toto všetko dostanete aj ONLINE.

K cvičeniu vám stačia len obyčajne jednoručky (2x 2,5kg) a okrem nich nie je potrebné vlastniť inú fitness výbavu. Táto služba je vhodná pre všetky ženy, ktoré túžia po novom tele a nemajú čas chodiť do posilňovne, bez ohľadu na predošlé skúsenosti a fyzickú úroveň. 

online trenerka

Čo je možné od tejto služby očakávať?

Konzultácia a vstupná anamnéza

Na začiatku je dôležitá úvodná konzultácia, analýza životného štýlu a osobná anamnéza tvorená odpoveďami na vybrané otázky. 

Merania a fotenie si urobí žena sama, pričom namerané hodnoty sú evidované v identifikačnom preukaze, vždy pred a po skončení programu. 

Cvičenie a cvičebný plán

Jedna tréningová zložka má 2 časti: 

Hlavná časť – cvičenie navrhnuté podľa tréningového plánu v dĺžke 45 minút

Strečing – záverečný statický strečing, slúžiaci k uvoľneniu odcvičených partií

Úvodný dynamický strečing vykonáva každá klientka sama, podľa pokynov ešte pred začiatkom tréningu.

Diagnostika a cvičenie

Bez ohľadu na výber cvičebného programu, je definovanie základov pohybu a správnej techniky cvičenia súčasťou každej spolupráce so mnou.

Preberieme spolu základný postoj a pomocou jednoduchého testu identifikujeme skrátené a oslabené svaly aj cez kameru. 

Stratégia nového stravovania a kontrola

Spolu s cvičebným plánom a pravidelnou kontrolou trénerky dostanete aj výživový plán, pričom si môžete vybrať z dvoch možností: 

  • Šablónu výživy, ktorá vysvetľuje ako dlhodobo korigovať a udržiavať nutričné hodnoty na požadovanom limite, v závislosti na vašej hmotnosti, výške, bazálnom metabolizme a na základe stanoveného cieľa 
  • Jedálniček na mieru, ktorého hlavnou výhodou je, že obdržíte kaloricky aj nutrične  vyvážené recepty bez ďalších starostí 

Každá máte právo vybrať si, čo je vám bližšie, koľkokrát denne chcete jesť a čo by mal váš jedálniček obsahovať. 

každodenná podpora

Mojou úlohou je, aby som vám pomohla adaptovať sa na zdravší a spokojnejší životný štýl, preto som pripravená pomôcť vám vždy, keď to bude potreba.

Môžete sa ma opýtať na všetko, čo vás zaujíma a  získavať tak informácie, ktoré vám pomôžu v cvičení, stravovaní i životnej rovnováhe. Úspech totiž prichádza vtedy, keď pochopíme svoje telo a venujeme mu len tú najlepšiu starostlivosť. 

výsledky

I za krátky čas viete svoje telo zmeniť a pripraviť ho na nový a lepší životný štandard.

Bonus

Cvičenie online vo dvojici

Rovnako, ako u osobného tréningu, je možné i online tréning absolvovať vo dvojici s vašou kamarátkou, alebo inou slečnou, ktorú vám na vašu žiadosť odporučím.

Výhody?

Získate výhodnejšiu cenu a partnerku, s ktorou sa budete vzájomne motivovať so zachovaním kvality tréningu a prísľubu dosiahnuť stanovené ciele.