moje služby

mo mossil fitness centrum

OSOBNÁ trénerka žien v PRAHE

Pôsobím v Prahe na Karlovom námestí v JOHN REED fitness.

Služba osobného tréningu  v sebe zahŕňa komplexnú starostlivosť. Okrem tréningu je súčasťou aj nastavenie výživového plánu podľa individuálneho cieľa klientky. K tomu získavate možnosť konzultácie počas celého dňa.

Zameriavam sa najmä na všeobecne známe ženské problémy ako nadbytok tuku, slabá kondícia či oslabený stred tela. 

cierny laptop zapnuty pre online trenerku mo mussil

ONLINE trénerka

Online cvičenie prebieha naživo cez kameru pod mojim dohľadom, takže obavy o použitie nesprávnej techniky mať nemusíte. Dostanete komplexnú starostlivosť, ktorej súčasťou je nastavenie výživového plánu a možnosť konzultácie.

Určite vás zaujíma efektivita online tréningu, môžem vás ale ubezpečiť, že svoje vytúžené telo ste schopné dosiahnuť rovnako rýchlo, ako počas tréningov naživo a pritom nestratíte toľko času. Vždy sa vám dostane vysvetlenia úplných základov s následným prispôsobením tréningu vašim individuálnym potrebám a fyzickej úrovni.

vyzivove poradenstvo s mo mussil

výživová poradkyňa / bez cvičenia

Ak nemáte potrebu tréningov alebo sa športovým aktivitám venujete individuálne, a hľadáte len odbornú pomoc s nastavením výživy, ste na správnom mieste. Vytváram stravovacie plány a jedálničky vypočítané na presný kalorický a nutričný príjem s ohľadom na vašu individuálnu aktivitu, pričom ponúkam na výber dve možnosti: 

  • Stravovací plán v podobe šablóny – môžete si svoje jedlo sami vyskladať, a tým sa naučiť flexibilne pracovať so surovinami, čo vám v budúcnosti pomôže vytvárať si jedálničky samostatne 
  • Jedálniček na mieru – nemusíte strácať čas premýšľaním a učením sa, môžete sa stravovať hneď a to podľa konkrétnych receptov
podpora zdravia

Konzultácia / Podpora zdravia

Pokiaľ trpíte autoimunitnými ochoreniami, alebo je vaše telo v podvýžive a nefunguje tak, ako by malo, som schopná napraviť chod vášho tela, pomocou testovania a poradenstva na hlbšej úrovni, ktorá siaha až k bunkám

Dozviete sa čo vášmu telu chýba a môžete na tom následne začať pracovať.

zena cviciaca v posilnovni

BODYFIXER ONLINE výzva

Online výzva pre ženy, ktoré túžia po zmene, ale nemajú čas navštevovať posilňovňu. Trénerku budete mať doma skoro naživo! Dostanete celý cvičebný plán pre seba.

Ak máte problém namotivovať sa, tento program vám umožní konzultácie priamo s trénerkou a výživovou poradkyňou osobne.  

Tréningy sú k dispozícií kedykoľvek. Presný cvičebný plán, výživové poradenstvo a kontakt s trénerkou vám zaručí úspech.