osobná trénerka v prahe

Vyzdvihnem slovo OSOBNÁ!

 Pre mňa byť osobnou trénerkou znamená byť klientke nablízku, a to vždy keď je to potreba. Každá vaša otázka je pre mňa rovnako dôležitá. Pomocou otázok a odpovedí vytvárate interakciu, vďaka ktorej sa učíte novému  funkčnému systému a hlavne máte istotu, že nerobíte zbytočné chyby.

Najdôležitejšie je poznať a pochopiť svoje telo, vnímať všetky faktory, ktoré ovplyvňujú vaše myslenie, kondíciu, silu a krásu. Preto je pre mňa veľmi dôležité, aby som ako  trénerka rozumela tomu, čo aktuálne prežívate a vedela o dôležitých udalostiach vo vašom živote. Ak totiž chcete dosahovať výsledky dlhodobo a udržateľne, je veľmi dôležité zapracovať aj na psychickej stránke a mentálnej rovnováhe. Pre svoje klientky som tu ako trénerka, ale i kamarátka či dôverníčka, ak je to potreba.

Hlavné výhody

  • individuálny prístup
  •  výživové poradenstvo
  • diagnostika
  • možnosť cvičenia vo dvojici
cvicenie s mo mussil v john reed fitness centre

Čo všetko je možné od tejto služby očakávať?

Osobná anamnéza a meranie

Ako prvé si zistím základné informácie, aby sme následne vedeli čomu venovať pozornosť a na čo si dať pozor. Anamnéza a diagnostika sú vstupnou bránou pre váš budúci úspech. 

Zmeriam si obvod vášho tela, zvážim vás a k tomu získate aj meranie na inteligentnej váhe, ktorá vám prezradí podrobnejšie informácie o vašom fyzickom stave a slúži ako skvelý nástroj sledovania vašich výsledkov. 

Cvičebný plán a tréning do 55 minút

Váš cvičebný plán mám pod dohľadom ja, vždy vás ale informujem o nasledujúcich krokoch a celej stratégii. Vďaka tomu je tréning štruktúrovaný a trvá maximálne 55 minút vrátane strečingu.

Mojim cieľom je využiť vašu plnú pozornosť, keďže sústredenosť a prítomná myseľ je nevyhnutnou súčasťou posunu vpred. Zároveň nechcem zbytočne plytvať vašim časom, ktorý ma v tejto dobe neopísateľnú hodnotu. 

Základ pohybu, podstata správneho držania tela a diagnostika

Bez ohľadu na skúsenosti klietky si zakladám na ukážkach bežných pohybových stereotypov a postupne sa zameriavam na rozvoj týchto schopností. Tie následne využívam pri komplexnejších cvičeniach. Prevencia zranení použitím správnej techniky je nevyhnutná súčasť môjho štýlu práce s klientkami.

Diagnostika sa robí na začiatku a na konci programu a to testovaním skrátených a oslabených svalov.

Strategická šablóna výživy alebo presný nutričný jedálniček

Na základe spoločnej konzultácie získate šablónu výživy, ktorá vám ostane už navždy. Porozumiete stratégii skladby jedálničku, a vyberiete si cestu, ktorá bude vášmu telu vyhovovať a zaistí vám dlhodobú kontrolu nad nutričnou hodnotou vášho jedálničku. Nejde o jednorazovú pomoc ale o ukážku princípov, ktoré ostávajú s vami už navždy. 

Potrebujete jesť 5x denne, alebo naopak vám stačí jesť len 2x? Žiaden problém, zostaňte sami sebou a ja vám pomôžem stravovanie prispôsobiť vašim preferenciám i stanoveným cieľom. 

výsledky

Práve kvôli ním som tu! Dbám na to, aby vaše premeny boli zaznamenané a aby ste dosiahli svoj vytúžený cieľ v stanovenom období. Na konci si vzájomne poďakujeme, to vám zaručujem!

PS: Rady by ste cvičili aj s kamarátkou? Môžete, prijímam aj dvojice. Cvičenie v páre je často zábavnejšie a funguje ako vzájomná motivácia a podpora. Ak chcete cvičiť vo dvojici, ale nemáte nikoho, kto by sa k vám pridal, napíšte a ja vám niekoho rada odporučím. 

podpora

Získate každodennú podporu trénerky na telefóne. Som vám k dispozícií vždy, keď zrovna nespím. 

nájdete ma v

John Reed Fitness

Karlovo náměstí 10, 

120 00 Praha

Otvorené 24hodín denne Po-Ne

máte ďalšie otázky? neváhajte ma kontaktovať